Neler Yapıyoruz?

Tüm sistem sorunlarınıza markalaşmadan, bağımsız müşteri isteği ve memnuniyeti ön planda tutularak; en kısa sürede en ekonomik ve etkili çözümler sunarak,Teknik servisimize gelen ürünlerin ariza tespiti yapildiktan sonra Siz Değerli Müşterilerimize gerekli bilgiler verilerek onayınız alınarak gereken onarımlar ve parça degişimleri yapılmaktadır.Kurumsal bakım anlaşması yapmış olduğumuz firmalara 7 / 24 , limitsiz teknik destek hizmeti sunmaktayız..Peki siz yıllık bakım anlaşmanızı yaptırdınız mı ?

Marka & OEM PC Satış

Uygun fiyatlara istediğiniz özellik ve markalarda toplama bilgisayar, hazır pc ve notebook, bilgisayar çevre birimleri ve network cihazları satışı yapılır. Satış hizmetlerinin yanında, tercihe bağlı donanımlarla monte ve kurulum hizmetleri vermekteyiz.

Network Çözümleri

Network altyapılarının dizaynı, oluşturulması, uygulamaya geçirilmesi, güvenliğinin sağlanması, bakımının yapılması, performansının optimize edilmesi ve sorunların giderilmesi hizmetlerini sunuyoruz.

Sunucu Yönetimi

Casper PRO- IBM - HP Markaları başta olmak üzere sunucu çeşitlerinin satışı ve kurulumu en önemlisi de Satış Sonrası Teknik Desteğini Uzman Ekibimizle Siz Değerli Müşterilerimize Sunmaktayız.

Güvenlik Sistemleri

Kablolu veya kablosuz kameralar ile okul,işyeri,otel ve fabrikalara güvenlik ve caydırıcı amaçlı sistemler kurarak,Oluşabilecek zararların iz sürümünü kolaylaştırmak Güvenliği Tehdit edecek Unsurları caydırmak amaçlı kamera sistemleri kurulumunu,satış sonrası desteğini Güvenlik Ekibimizle Müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Periyodik Bakım Anlaşması

Firmalar bilgi işlem bölümünün sürekliliğini sağlamak, doğabilecek sorunlardan en az zararla kurtulmak için profesyonel çözümlere başvurmaktadırlar. KEYSIS olarak,aylık ve yıllık bakım anlaşmalarımızla firmanızda oluşacak sorunlara zamanında müdahale ederek sistemin devamlılığını sağlıyoruz. Olası çıkabilecek problemlere karşı önceden tedbir alıyor, bilgilerinizi güvence altına alıyoruz.

PC Parça Değişimi

Bilgisayarlarınızı satmak yada çöpe atmak yerine en iyi performansı alabileceğiniz şekilde yenileme fırsatı..! Bu hizmet kapsamında bilgisayarınızın donanımını inceledikten sonra size uygun konfigürasyon önerilerini sunuyoruz ve onayınız ile birlikte parça yenilemelerini yaparak bilgisayarınızı eskisinden daha performanslı bir hale getiriyoruz. Ayrıca bozulan,işlev görmeyen parçalarınızında satışını yapmaktayız.

Notebook Parça Değişimi

Servisimizde garanti süresi dolmuş her marka ve model notebook için parça değişim hizmeti vermekteyiz.Bu hizmetlerin içinde;LCD Ekran Değişimi,Ram Değişimi,Harddisk Değişimi,Ekran Kartı Değişimi,Klavye Değişimi,Speaker Değişimi vs. yer almaktadır.

PC & Notebook Tamiri

Garanti süresi geçmiş bilgisayar yada notebook'unuzun tamir,bakım,servis hizmetlerini vermekteyiz.Bu Konuda ki Hizmetlerimiz PC ve NOTEBOOK Arızalarının Tümünü Kapsamaktadır.

Veri Yedekleme & Kurtarma

Donanımlar arıza yapar ve bu, küçük bir işletmeyi mahvedebilir. Dosyalarınızı ve bilgilerinizi düzenli olarak yedekleyerek, donanım arızası, siber hırsızlık veya kullanıcı hataları sonucu meydana gelen veri kayıpların önüne geçebilirsiniz.Fiziksel ya da yazılımsal problemler nedeniyle sorun yaşanan her türlü harddisk, USB bellek, hafıza kartı ve benzeri medyadan veri kurtarma işlemlerinin gerçekleştirilmesine yardımcı oluyoruz.

Yerinde Teknik Servis

Arıza kaydı yapıldıktan sonra ki 24 Saat "İçinde" Tarafınıza ulaşıp arızalı ürünlerinizi ya yerinde onarıp yada servisimize alıp onarıyoruz.

ADSL Kurulum & Bakım

Modemlerin senkronizasyonu, bilgisayarların ayarları , modemlerin ayarları , IP kontrolü, hız proplemi, E-mail kurulumu, ADSL Modem Güvenliği gibi genel ADSL sorunlarına hızlı ve kalıcı çözümler,oluşabilecek sorunların takibi,çözümü desteğini müşterilerimize sunuyoruz.

Yazıcı Bakım & Onarım

Her tür ve Her Marka yazıcılarınızın her türlü arızasını,bakımını,kartuş ve tonerlerinin teminatını,alanının uzman teknikerleri ile yapmaktayız.

Plotter Bakım & Onarım

Dizayn ve Çizim Cihazlarınızı Profesyonel Şekilde Onarım ve Bakımını Plotter Ekibimizle Yapmaktayız.

Web Tasarım

Müşterilerimizin istekleri ve ihtaçları doğrultusunda tasarlanan web sayfalarınız kurumsal ihtiyaçlarını karşılamakta,Ürünlerinizin,Firmanızın Tanıtımını gerçekleştirmektedir.Web Tasarım Konusunda Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak İçin iletişim Sayfasından İrtibat Kurunuz.